If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Division 2 s raidy, specializacemi a všemi DLC zdarma

+ dva další E3 trailery.

V minulých dnech odhalené The Division 2 (Alza.cz) se na UbiSoftí E3 konferenci zhmotnilo ještě více.

Předně, veškerá DLC budou tentokrát dostupná zdarma (facka do tváře Destiny 2), a to minimálně po první rok, během nějž se objeví tři epizody, každá s novým příběhem, oblastmi a aktivitami. Obsah má být dávkován frekventovaněji.

Nový filmeček s vlaštovkou od holčičky se hlavně snaží navodit atmosféru Washingtonu D.C. zmítaného občanskou válkou, zatímco nový sestřih z hraní spíš jen rekapituluje tu už známou přestřelku u havarovaného letadla (asi první hra, kde přímo hraní mise působilo lépe než sestřih z jiných úhlů). Washington D.C. nemá tolik monumentů jako New York, takže horizont působí prázdněji, ale zase je vše barevnější:

V příběhové kampani mají mít vaše činy dopad na život civilistů. Nově bude po dohrání kampaně na výběr mezi třemi specializacemi: Sharpshooter, Demolitionist, Survivalist. Vyberete si tak hlavní zbraň, která definuje zbytek vašeho vybavení. V průběhu hry nebude pouze růst vaše síla, ale také se odemknou další nástroje, dovednosti a exkluzivní verze schopností. Můžete se tak prý lépe připravit na váš osobní herní styl a mít synergii s ostatními členy týmu.

Novinkou The Division 2 se jinak stanou raidy pro týmy osm živých lidí (obsah po dohrání hry), tvůrci říkají, že se prý hodně poučili z jedničky.

Ještě deníček o závěrečném obsahu a specializacích (+ záznam celé pasáže o hře z konference), vydání platí v té půlce března 2019 pro PC, PS4 a X1:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments