If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Elder Scrolls V na E3?

Co všechno se dá uvařit z vody.

Japonský časopis Famitsu zkompiloval výčet všeho, co se dá očekávat od veletrhu E3 v polovině června. U EA, UbiSoftu nebo třeba Segy zvolil větu "ještě neoznámené překvapení", zatímco v případě Bethesdy redaktor časopisu použil slůvko "tajné".

A hned se narodila událost dne na mnoha serverech, které z toho nějakým zázračným způsobem dokázaly vydedukovat, že na E3 by proto mohl být oznámen pátý díl RPG série The Elder Scrolls. Tomu se říká vaření z vody.

Zpráva pak samozřejmě začala žít svým vlastním životem a někde už to dokonce překroutili, že na něco utajovaného na E3 láká dokonce samotná Bethesda. Dávajíce to do souvislosti s dávnou zmínkou v Oficiálním Xbox Magazínu, který před pár lety spekuloval o záměru mít tuto hru v roce 2011, což se od té doby mohlo stokrát změnit.

Jakkoli je i z úniku soudního spisu ve sporu s Interplayem zřejmé, že Bethesda na nějaké takové masivně multiplayerové fantasy hře dlouho usilovně pracuje (ruce má díky svěření New Vegas tvůrcům Alpha Protocolu volné), vůbec nic nenasvědčuje tomu, že by se nový díl The Elder Scrolls na E3 měl vyskytovat.

Nedávno víceprezident firmy jasně řekl, že tam nic ohlašovat nebudou. Ani neprobíhá žádná virální kampaň, která by u podobného titulu byla jistotou. S čím Bethesda přijede do Los Angeles, je známo již déle: Rage, Brink, Fallout: New Vegas a Hunted: Demon's Forge. Něco nového asi až na srpnovém QuakeConu...

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments