If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Elder Scrolls VI: Hammerfell ve falešném traileru zmátl nejednoho hráče

Skoro jako pravý.

V době, kdy už i samotný Microsoft mluví o možnosti xboxové exkluzivity The Elder Scrolls VI, to působilo jako dost velká věc, když to na mnohé vybaflo přímo z agregátoru herních novinek od Google.

Domnívali se, že jde o pravý trailer, protože je velmi profesionálně zpracován, jako by snad pocházel přímo od studia Bethesdy.

Samozřejmě znalci se nachytat nenechali, když věděli, že hra je stále ještě mnoho let vzdálena. Na to působí tyto záběry, jejichž zdroj není znám, až příliš pokročilým a dodělaným dojmem, jako by bylo krátce před vydáním.

Autor videa, který si říká Captain Hishiro et le Royaume de l'imaginaire, se pak za případnou mystifikaci omluvil: "Dozvěděl jsem se, že Google ho ukazovalo, jako by šlo o skutečné odhalení hry, takže rozumím vašemu zklamání, ale nemám s tím nic společného. Nikdy to nebylo mým cílem a od začátku jsem dával na vědomí, že jde o pouhý koncept, jak by The Elder Scrolls VI mohlo jednoho dne vypadat, pouhou vizi možných věcí budoucích, do které se můžete zasnít".

Za necelý den nasbíral tento fanouškovský trailer přes čtvrt milionu zhlédnutí na YouTube.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Elder Scrolls V: Skyrim

PS3, Xbox 360, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments