If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Getaway 3 a Eight Days nebyly zrušené

Podle Sony se jich nakonec možná dočkáme.

Producent Nicolas Doucet ze Sony London francouzskému serveru Gamekult v interview prozradil, že interní PS3 projekty The Getaway 3 a Eight Days nebyly úplně zrušené. Pouze se svého času odsunuly na vedlejší kolej a studio se zaměřilo na jiné projekty, resp. série, jako EyeToy a Singstar.

V Sony sice změnili priority, ale to prý neznamená, že by dříve rozpracované hry měly být mrtvé. The Getaway 3 a Eight Days údajně dospěly do pokročilé fáze svého vývoje, tudíž se nabízí, že bychom se někdy v budoucnu přeci jenom mohli dočkat jejich dokončení a následného vypuštění na PS3 trh. Nicméně Doucet nic takového nepotvrdil, vyjma skutečnosti, že po EyePet a SingStar Motown mají v Sony London nachystaný nějaký další herní počin.

Sluší se připomenout, že zprávy z léta minulého roku přitom mluvily v tom smyslu, že práce na The Getaway 3 a Eight Days byly pozastavené, oba projekty zrušené a finance a další zdroje se přesunuly jiným směrem. Přičemž obě hry měly být údajně teprve v před produkční fázi.

V případě The Getaway 3 šlo o pokračování série mající nepřehlédnutelné GTA kontury, ale s větším důrazem na konfrontační část, na sofistikovanější přestřelky. Eight Days zase měla být third-person střílečka o pronásledování po cestě celými Spojenými státy (tehdejší video a obrázky)

Tagged With

Comments