If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Last of Us 2 bylo ve fázi brainstormingu

+ sleva na jedničku pro PS4.

Neuplynul ani týden od nechtěného prokecnutí se v živém vysílání a už tu máme další potvrzení pokračování The Last of Us.

Pro Oficiální PlayStation Magazín o něm bez vytáček pohovořil kreativní mozek tvůrců, Neil Druckmann, když reagoval na únik od dřívější dabéra Nolana Northa i zopakoval, co se ve studiu Naughty Dog děje:

"Než jsme se přesunuli na Uncharted 4, prováděli jsme brainstorming ohledně The Last of Us 2 s novými postavami, případně variantu na pokračování s Joelem a Ellie, dále nápady na sci-fi hru, fantasy hru... a pro vše jsme připravovali prototypy."

Jenže když už mělo padnout rozhodnutí, do čeho přesně se z těchto možností pustí, byli požádáni, aby se naplno věnovali Uncharted 4. Kvůli němu nyní prý nemají pomyšlení na nic dalšího.... ale to asi nebude trvat věčně, že?

Mimochodem, od zítřka až do 7. října bude na PlayStation Store zlevněno první The Last of Us Remastered pro PS4 jen na 20 eur (a přídavný obsah o 30-50 procent). Tedy na zhruba 550 Kč, zatímco krabicovka v ČR stále stojí kolem tisícovky (Alza.cz).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us

PS3

Related topics
PS4
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments