If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Lord of the Rings: Gollum v teaser traileru

+ nové detaily o hratelnosti.

Studio Daedelic dnes odpoledne poskytlo médiím první teaser trailer ze stealth akční adventury The Lord of the Rings: Gollum pro PC, PS5 a Xbox (2021).

Atmosféru má na jedničku, pokud si holdujete v jeskyních, chorálech či lezení po skalách s výhledem na běsnící sopku.

Samozřejmě, o hratelnosti jsme se z něj ještě nic nedozvěděli (to více vypověděly starší screenshoty), možná nějaké delší video dorazí k příležitosti Gamescomu...?

Abyste nemuseli do té doby čekat či spoléhat na první detaily, IGN přinesli ještě pár nových informací od hlavního designéra jménem Martin Wilkes.

Pohyb prý připomíná Prince of Persia a převážně půjde o nebojovou hru, jelikož Glum dokáže obejít či obelstit nepřátele. Někdy to však nemusí být snadné nebo s tím je spojen obrovský risk. Tvůrci prý chtějí, aby hráči pečlivě zvážili své kroky, jelikož tento hrdina by v přímé konfrontaci příliš neobstál.

Glum nebude mít žádné zbraně, ale může odlákat protivníky například svou mluvou či házením předmětů. Také může využít prostředí ve svůj prospěch či si přivolat speciální pomocníky, kteří mu píchnou. Hráči je prý budou většinou znát a sehrají zde buď menší či výraznější role.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments