If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Secret World plánuje obsah na 7 let

Vydání hry bude teprve začátek.

I když připravované MMO The Secret World nemá zatím stanoveno datum vydání, Funcom pro něj plánuje obsah na sedm let. Samotné vydání hry tak má být pouze první krůček v dlouhém životě netradiční MMO hry.

Na obsahu, který hru obohatí až po vydání, se už nyní pracuje a to nejen z designérského hlediska, ale dělá se i grafika, modely a další nezbytné práce. Hlavní tvůrce a otec celé hry, Ragnar Tornquist řekl exkluzivně anglickému Eurogameru, že se jedná jak o obsah příběhový, hratelnostní a v neposlední řadě budou do hry přibývat i nové herní prvky.

Jednou z věcí, která možná nestihne datum vydání a bude do hry přidána později, jsou tzv. „mounti", tedy něco, na čem se budou hráči moci přepravovat z místa na místo. „Létání na drakovi je fakt cool a v naší hře je pro draky rozhodně potenciál – ale chceme, aby hráči létali na dracích skrze Londýn?," zamyslel se Tornquist.

Tvůrci to s přidáváním obsahu do hry po vydání myslí natolik vážně, že hned po spuštění nebudou moci hráči využít celý svět The Secret World naplno a nebudou se moci například dostat až na špici jedné ze tří tajných společností. Při spuštění prý uvidíme pouze „desetinu celého obrazu. Spuštění hry je teprve začátek příběhu," dodal Tornquist.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments