Skip to main content

THQ je žalováno za to, že neudělalo hru

Adidas po nich chce 10 milionů dolarů.

Je všeobecně známo, že vydavatelská společnost THQ na tom není zrovna dobře, stojí těsně před krachem a pravděpodobně už ani neplánuje hry na vydání v roce 2014, protože se mnohem spíš připravuje na odprodej. Aby neměly problémů málo, přidal se k nim další. Adidas je žaluje o 10 milionů dolarů kvůli tomu, že THQ neudělalo hru.

THQ totiž mělo ve spolupráci s Adidasem vytvořit fitness hru postavenou na výrobku Adidasu s názvem MiCoach, což je zařízení, které vám pomáhá ve cvičení, zaznamenává spoustu údajů a podobně. THQ se s Adidasem smluvně domluvili na dodání hry v prosinci 2010 a tento rok v lednu měla hra vyjít. Jelikož se tak ale nestalo, Adidas chce peníze, o které kvůli tomu přišel.

Hra se měla jmenovat MiCoach 24/7, ale THQ už v prosinci 2011 společnosti Adidas muselo říct, že nebudou schopní hru dokončit. THQ zrovna v té době muselo propouštět zaměstnance a odejít museli i ti, kteří pracovali právě na tomto titulu.

Kromě toho, že chce Adidas 10 milionů dolarů jako kompenzaci, také v žalobě tvrdí, že THQ odmítlo vydat nedokončený projekt zpátky Adidasu, aby jej dokončilo vývojářské studio, které by si vybrali.

Read this next