Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

THQ Nordic potvrdili wrestling AEW: Fight Forever

Teaser a první info.

Po úniku z Amazonu došlo dnes odpoledne k oficiálnímu oznámení ze strany THQ Nordic.

Spolu s All Elite Wrestling a YUKE'S Co. se domluvili na vzniku hry AEW: Fight Forever, která bude určena pro PC, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a Switch. Datum neřekli, obchod dříve uváděl konec letošního roku.

"Chceme sestavit nejlepší tým na planetě a udělat nejlepší wrestlingovou hru všech dob," říká bývalý šampion Kenny Omega.

Sebevědomí z nich hýří díky tomu, že THQ byli dříve známi těmito sportovními hrami a že japonské studio v letech 2000 až 2018 vytvářelo WWE, než byli v posledních letech vyměněni za Visual Concepts.

Cílem má být navodit nostalgický pocit z wrestlingu, za účasti největších legend a nových AEW hvězd, inovativní zakončovací pohyby a manévry pro váš tým přes jednoduché příkazy.

Budou tu režimy pro jednoho hráče, Tag-Team, 3-Way, 4-Way, zápasy do žebříčku, Casino Battle Royale, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights-Out (povoleno použití všech zbraní) i explodující ostnatý drát.

Nemá chybět kariéra, široké možnosti přizpůsobení, vlastní wrestleři, vlastní sady pohybů, vlastní týmy, online multiplayer s co-opem a vlastní arény. Více na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

AEW Fight Forever

PS5

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments