Skip to main content

THQ Nordic potvrdili wrestling AEW: Fight Forever

Teaser a první info.

Po úniku z Amazonu došlo dnes odpoledne k oficiálnímu oznámení ze strany THQ Nordic.

Spolu s All Elite Wrestling a YUKE'S Co. se domluvili na vzniku hry AEW: Fight Forever, která bude určena pro PC, PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a Switch. Datum neřekli, obchod dříve uváděl konec letošního roku.

"Chceme sestavit nejlepší tým na planetě a udělat nejlepší wrestlingovou hru všech dob," říká bývalý šampion Kenny Omega.

Sebevědomí z nich hýří díky tomu, že THQ byli dříve známi těmito sportovními hrami a že japonské studio v letech 2000 až 2018 vytvářelo WWE, než byli v posledních letech vyměněni za Visual Concepts.

Cílem má být navodit nostalgický pocit z wrestlingu, za účasti největších legend a nových AEW hvězd, inovativní zakončovací pohyby a manévry pro váš tým přes jednoduché příkazy.

Budou tu režimy pro jednoho hráče, Tag-Team, 3-Way, 4-Way, zápasy do žebříčku, Casino Battle Royale, Falls Count Anywhere, Unsanctioned Lights-Out (povoleno použití všech zbraní) i explodující ostnatý drát.

Nemá chybět kariéra, široké možnosti přizpůsobení, vlastní wrestleři, vlastní sady pohybů, vlastní týmy, online multiplayer s co-opem a vlastní arény. Více na homepage.

Read this next