If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tipy Bethesdy na omezení lagů ve Skyrimu

Nedávné vysvětlení lagování je prý neplatné.

Bethesda nabídla na svých oficiálních fórech tipy a triky pro omezení nepříjemného lagování. Jejich pomocí se problému sice úplně nezbavíte, ale v některých případech může dojít k jeho sníženému výskytu:

Vypněte automatické ukládání - "To může způsobovat dočasné zasekávání, protože PS3 ukládá soubory na pozadí. Nejznatelnější to je v případě velkých souborů při rychlém cestování do nové oblasti, nebo při vstupu do nové oblasti."

Udělejte si místo na disku - "Skyrim využívá pevný disk intenzivně a zdá se, že uvolnění prostoru na disku spoustě lidí pomohlo. Rychlosti pevných disků se také liší podle modelů PS3. Někteří uživatelé nahlásili zvýšení výkonu hry po výměně disku."

Počkejte až uběhne čas - "Spousta věcí ve hře funguje na bázi vašich splěnných úkolů, nebo míst, která jste navštívili. Když ve hře počkáte, nebo si odpočinete, uběhnutím času se některé věci uvolní. Záleží na délce vašeho odpočinku. Některé věci mohou vyžadovat až 30 dnů. Uložení, resetování a nahrání pozice by mělo mít na výkon velký dopad."

Bethesda se také ohradila vůči nedávnému vysvětlení lagování Skyrimu od vývojáře Fallout: New Vegas, Joshe Sawyera. Pete Hines z Bethesdy jeho teorii popřel.

"Ne, není to tak. On vytahuje problémy, které jsme vyřešili už dávno. Josh Sawyer nepracoval na Skyrimu ani na tomto enginu a jeho komentáře tak nereflektují způsob, jakým tato technologie funguje," řekl na Twitteru Hines.

Na nápravě problému už Bethesda pracuje, ale jen tak se ho nedočkáme.

Lagování ve Skyrimu.
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments