If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Titanfall 2 až v roce 2016 i na PS4

Studio Respawn dělá i F2P pro mobily.

Že pokračování multiplayerové akce s hbitými vojáky a titány vznikne, není nějaká novinka, ví se o tom už od jara, kdy kolem něj bylo velké haló. Dnešní optikou nebyl Titanfall zase tak velkou hrou a britské obchody ho v souhrnném průzkumu MCV zařadily až na 14. místo ve hrách roku, co se týče tržeb a úspěšnosti.

Šéf studia Respawn nyní v rozhovoru pro Game Informer prohlásil, že ve 2015 o nich moc neuslyšíme ani nebudou na výstavě E3, protože budou pilně ponořeni v práci. To de facto znamená, že pokračování Titanfall vyjde až někdy v roce 2016.

Znovu bylo zopakováno, že se objeví i na PlayStation 4, protože už nebude platit xboxová exkluzivita dohodlá u jedničky mezi EA a Microsoftem, aniž by o tom tehdy vývojáři věděli.

"První Titanfall měl přesto téměř 8 milionů unikátních uživatelů a jsme tedy s jeho výsledky spokojeni, i s ohlasy na DLC, zejména na to poslední Frontiers Edge. Mrzí mě pouze to, že hra od začátku nebyla na Steamu, příště bychom tuto chybu neradi opakovali. Sice rozdělila komunitu, ale vyplatilo se nám to i později od vydání," řekl Vince Zampella z Respawnu.

Titáni nebudou tím jediným, na co studio chce spoléhat. Připravuje i nějakou další hru mimo tuto značku, která bude Free-2-Play nebo pro mobily. Momentálně prý přemýšlejí, kterým směrem expandovat, a toto jim připadá jako jedna z vhodných příležitostí, protože se jedná o růstovou oblast.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles