If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Titanfall 2 kupodivu s větvenými dialogy

+ 4 minuty z kampaně.

Někdo z webu Destructoid se uklikl o pár minut dříve, ale to nevadí, protože úderem osmnácté hodiny vypršelo embargo na detaily o singleplayerové kampani z říjnového Titanfall 2 (Alza.cz).

Novinkou a překvapením v jednom se stanou dialogy mezi pilotem a mechem. Budete s ním moci mluvit a dokonce občas mít i možnost výběru, co odpovíte. Funguje to tak, že vám mech poví, kam jít, vy si tlačítky nahoru/dolu na gamepadu zvolíte jednu z předpřipravených frází pro reakci.

Dle reportérů jsou tyto výměny názorů místy humorné ("Jaká je šance, že přistaneme bezpečně? - 68 procent - A co těch zbylých 32 procent?") a přinášejí osvěžující prvek do hratelnosti, který utuží váš vztah s mechem.

Singleplayerová kampaň Titanfall 2 prý nebude jen o lineárních pasážích a následování nějaké počítačem řízené postavy. Mise mají být o sérii malých sandboxů, takových malých arén v kaňonu, kde můžete běhat po zdech či provádět dvojité skoky, než splníte nějaký úkol. Jindy budete potřebovat novou baterii pro nového titána a musíte se k ní prostřílet zástupy nepřátel.

Další ukázky ze singlu, obvykle ta samá pasáž jen s jiným komentářem, najdete na řadě YouTube kanálů zde.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments