If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tohle všechno budou vedlejší mise v Mass Effect: Andromeda

6 zábavných aktivit, které můžete dělat.

Game Informer prozradil, jakých šest aktivit budete moct dělat v Mass Effect: Andromeda. Jelikož jak už BioWare dříve řeklo, jde o jejich největší hru, hodně vedlejších úkolů bude o prozkoumávání různých planet, kde jsou kolonie, skryté dungeony, minerály a další tajemství.

A co vás čeká za vedlejší úkoly?

1. Loyalty mise - oblíbené mise z Mass Effect 2 jsou zpátky. Díky nim se zase více dozvíte něco o svých spojencích a když jim pomůžete, zlepší se vám s nimi vztah. Jejich plnění je zcela dobrovolné, ale mohou vás dostat i na místa, která byste jinak neobjevili.

2. projíždění v Nomadu - planety jsou mnohem větší než v předchozích dílech. Abyste je pořádně prozkoumali, budete muset jezdit v Nomadu. Také v něm můžete překonávat různé překážky jako toxické prostředí nebo lávu.

3. pátrání po přistávacích zónách - když vstoupíte do nové oblasti, musíte najít přistávací zónu, abyste tam mohli udělat stanici, která vám odhalí všechna zajímavá místa na planetě. Tak si také vytvoříte fast-travel místo a můžete tam měnit své vybavení. BioWare ale upozorňuje, že ne na všechno budete na mapě upozorněni, takže byste měli i prozkoumávat.

4. ničení nepřátelských základen - občas při prozkoumávání planet narazíte na nepřátele. Každá planeta bude mít alespoň jednu nepřátelskou základnu, kterou když dobudete, získáte vzácné předměty. Každá základna má také nějaký příběh a skriptované situace.

5. epické volitelné souboje - pokud chcete hodně XP a předmětů, pro ty z vás jsou tu velké epické souboje. Mohou spolu bojovat i dvě frakce a vy se můžete přidat, planety mají své superbossy, což jsou masivní příšery, které mnohdy vidíte už z dálky. To jsou souboje, na které musíte levelovat a pořádně se vybavit.

6. skenování - vaším úkolem je také dozvědět se co nejvíce informací o jednotlivých planetách. Můžete narazit na technologii nebo minerály, které oskenujete a data pošlete na loď. Čím více objektů oskenujete, tím se vám rychleji může otevřít lepší technologie.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments