If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tokijská dálnice z Gran Turismo Sport

+ negativní dojmy novinářů.

Tokyo Expressway vedoucí po visuté dálnici nad velkoměstem, tunely či dalšími betonovými koridory určitě patří mezi ty méně obvyklé tratě v závodních hrách, takže při včerejším přiblížení hry pro sebe logicky usurpovala více pozornosti.

Bohužel novináři, kteří si Gran Turismo Sport včera na slavnostní akci v Londýně poprvé zahráli, neodcházeli příliš nadšeni. Podle nich ve hře přetrvávají staré problémy a je až příliš podobná GT6 na PS3. Avšak nyní jsme o generaci a o pár let dál, kdy existují konkurenční hry jako Asseto Corsa či Forza Motorsport, které jsou v řadě věcí pokročilejší.

"Hra působí v trailerech krásně, ale jinak se grafika tolik nelíbí a hratelnost není tak velkým krokem vpřed, jak byste čekali," komentoval to kolega David Scammell z VideoGameru. Mohlo to být i tím, že GT Sport není odladěné tak, jak by se v tuhle chvíli slušelo, přestože běží v 60fps. Chválu si vysloužil jen propracovanější online mód, vhodný pro elektronické sporty. A mód Museum, v němž máte přístup k videím a fotkám přímo od výrobců automobilů, kde se vám naskytne jedinečná šance poznat události, které provázely tu kterou dobu.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles