If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tomb Raider by měl být přeložen do češtiny

Zatím neoficiální info.

Vlastní zpráva - Zraky všech hráčů se po skončení předvánoční sezony pomalu začínají ubírat směrem k prvnímu čtvrtletí 2013, které je neméně napěchované. Jedním z jeho vrcholů se začátkem března nepochybně stane návrat Lary Croft v akční adventuře o přežití na nebezpečném ostrově od Crystal Dynamics a Square Enix.

Podle informací Eurogameru by nový Tomb Raider měl být přeložen oficiálně do českého jazyka formou titulků. To se týká PC verze, zatímco u té konzolové lokalizace pravděpodobně neklapne kvůli stále ještě nedosažitelným číslům v předpovědi prodejů X360 a PS3 verzí.

Cenega to zatím nechtěla nijak komentovat, ale je dost dobře možné, že ohlášení tohoto překladu může být na spadnutí...

Po počeštění říjnového Dishonored na všech platformách, vynechání překladu u Hitman: Absolution a spoléhání na fanoušky u XCOM: Enemy Unknown by tak zase jednou udělala radost všem těm, kteří nevládnou angličtinou.

Podle aktuálního vyjádření vývojářů na Twitteru by příběhová kampaň Tomb Raidera měla vydržet přibližně 12-15 hodin. Přesný údaj samozřejmě záleží na herním stylu jednotlivce, zdůraznil tvůrce Karl Stewart. Více o hře v našem kompletním zpravodajství

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments