Skip to main content

TopCD chystají Traktor Simulátor 3

S propracovanějším prostředím a více typy domácích zvířat.

Vydavatelství TopCD je už poměrně známé jako taková "kolébka" herních simulátorů všeho druhu. Z jeho kolekce vyčnívá zejména série Traktor Simulátor, která se podle TopCD zapsala mezi nejlépe prodávané hry na českém trhu. První díl, který ještě nesl v názvu českého výrobce traktorů Zetor, byl nejprodávanější hrou podzimu 2009. Nyní tento ostravský distributor oznámil fanouškům, že se ještě letos mohou těšit na třetí díl této série - samozřejmě s českými titulky a za tradiční cenu 299 Kč.

Traktor Simulátor 3 pokračuje ve šlépějích svých předchůdců a prý nabídne opět o stupeň lepší hratelnost a technickou kvalitu. Opět se můžete těšit na záplavu traktorů, kombajnů a všemožných řezaček, kultivátorů a dalších doplňků. Farmaření a herní ekonomika se točí kolem trojlístku zemědělství, chov dobytka a nákup/prodej strojů. Zasahují do něj ale i další detaily, jako proměnlivé počasí, tankování benzínu, starost o krmivo, hnojivo atd.

Třetí díl má mít podle distributora vylepšenou grafiku a fyziku pohybu, propracovanější herní prostředí s více objekty, více typů domácích zvířat k chovu, podporu gamepadu a joysticku, multiplayer atd. Více o Traktor Simulátoru ve videu níže nebo na produktové stránce.

Trailer z Traktor Simulátor 3

Read this next