If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Torne - nový digitální PS3 tuner

Zatím představen jen v Japonsku.

Sony v úsilí o vylepšení multimediálních funkcí konzole PS3 nasazuje do hry další nápad, nesoucí název Torne. Jde o nový digitální USB tuner a současně nahrávací zařízení, které se objeví v břenu na japonském trhu za 10,000 jenů (přibližně dva tisíce korun).

Stávající Play TV řešení tak může dostat vážnou konkurenci, i když není moc zřejmé, jestli se Torne vůbec dostane mimo japonské souostroví. Každopádně v souvislosti s ním Sony ohlásila (opět pro japonský region) speciální PS3 balení: PlayStation 3 Digital Terrestrial Broadcasting Recorder Pack, v němž bude za cca 8,5 tisíce korun i výše zmíněný digitální tuner, umožňující nahrávání pozemního vysílání v HD kvalitě. A to i během hraní na samotné konzoli.

Zajímavostí se zdá být funkce, či spíše možnost, vybranou nahrávku převést na Memory Stick a následně přehrát na handheldu PSP. Alternativa přímého nahrávání na externí harddisk přes USB kabel. Nebo online dispozice, počítaje v to vlastní internetový browser. Další info o produktu naleznete kupř. na serveru Destructoid.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles