If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Total War: Shogun 2 natrvalo zdarma už teď dává SEGA

+ MP víkend Modern Warfare, brzy i Amnesia, nyní tahovka For the King.

"Minulé týdny postavily mnohé z nás před nemyslitelné výzvy, ale kolektivní snaha globální komunity zaslouží ocenění. S tímto na vědomí jsme se rozhodli vás motivovat, ať zůstanete ještě doma a zachráníte životy, a dát vám malý dárek, abyste celou situaci překonali snáze," praví v popisku.

SEGA tedy brzy dá všem zájemcům zdarma plnou PC verzi oceňované strategie Total War: Shogun 2 (2011), která běžně stojí čtyři stovky.

Není to jen nějaký víkend či týden zdarma, ale hra vám zůstane nastálo, vše v rámci kampaně #StayHomeSaveLives

Budete si ji moci stáhnout od pondělí 27. dubna do 1. května.

Souběžně s tím se rozjede výprodej historické série Total War, v němž ale nebudou Three Kingdoms ani Warhammer. Detailní instrukce zde - download asi bude přímo na Steamu.

Související zprávou je aktuálně probíhající víkend zdarma s multiplayerovou částí bestselleru Call of Duty: Modern Warfare.

Od pátku do pondělí 27. dubna je zdarma přístupných pět MP map ve Free-2-Play odbočce CoD: Warzone, avizovali Activision. Čili stáhnete si bezplatný Warzone na kterékoli z tří platforem (PC, PS4, X1) a tam najdete speciální playlist vybraných map z loňského Modern Warfare - konkrétně jde o Hovec Sawmill, Talsik Backlot, Aniyah Incursion, Hideout a Shoot House (instrukce).

Epic Games Store momentálně rozdává jedinou hru zdarma, For the King, což je tahová strategie s procedurálně generovanými mapami pro boj s monstry a průzkumem dungeonů (v singleplayeru i co-opu). K mání je do 30. dubna zde.

Příště ji vystřídá starší (2010), ale vychvalovaný horor z vlastních očí Amnesia: The Dark Descent od Frictional Games + mix žánrů Crashlands od Butterscotch Shenanigans.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments