If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Toxicita Halo diskusí se vymkla kontrole, tak musely být zavřeny

Komunitní šéf reaguje na frustraci.

Moderátoři sekce o Halo na Redditu museli sáhnout k nevšednímu kroku, kdy dočasně zavřeli diskuse.

Jak vysvětlují: "Úroveň toxičnosti z obou stran způsobila, že je nemožné, aby lidé měli standardní diskuse. Někteří dokonce zašli tak daleko, že vyhrožovali smrtí. Ale nemělo by se zapomínat, že to je pouhá hra, takže podobná míra násilí je neakceptovatelná."

Proto bylo v tomto diskusním fóru nutné zavést lockdown, aby se lidé přes víkend trochu uklidnili, než hra pozítří vyjde a než bude její sekce na Redditu opět otevřena.

Vše se stalo poté, co komunitní šéf Brian Jarrard ze studia 343 Industries sepsal dlouhý příspěvek o současném stavu Halo Infinite, které zatím není úplně perfektní, což si všichni uvědomují.

Tvůrce prý rozumí tomu, že někteří fanoušci mohou být frustrováni, ale to je prý neopravňuje k takovému chování, jaké předvádí vůči ostatním.¨

"Klidně mě nazývejte lhářem, ale nikdy jsem komunitě nelhal a nikdy nebudu. Je pouze mou prací, abych zde naslouchal názorům a zohlednili je ve vývoji hry, což se bude dít, ať už jsou pozitivní či negativní."

Fanoušky rozčílila hlavně zpráva o přidání více playlistů do Halo Infinite, když volali zejména po tom Team Slayer, ale to se hned tak nestane, spíš až časem, protože o tom autoři ještě vedou interní debaty. Důvodem jsou omezení uživatelského rozhraní a kolik playlistů ve hře může v současné době být. Jejich systém prý není moc snadné změnit, a navíc pak vše bude vyžadovat dlouhé testování, což potrvá měsíce.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments