If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Trailery od Naconu: Gollum, WRC Generations, SteelRising, Session: Skate Sim, Blood Bowl 3, Hell is Us

Přehled z večerního streamu

The Lord of the Rings: Gollum - ani čerstvý trailer z této už zářijové akční adventury o Glumovi moc nepřesvědčil. Grafika v novém sestřihu působí místy archaicky a pořád to je jen o plížení či lezení, byť ukázaná prostředí jsou pestřejší než minule. Zdá se, že Nacon umí udělat pěkné historické hry, ale takovéto zpracování fantasy licence moc ne:

WRC Generations - bude to poslední díl rallye série od studia KT Racing. Vyjde 13. října 2022 a nový trailer je o hybridních vozech, když zmiňuje, že řidiči musí myslet na výdrž jejich baterie, ale zase mohou těžit z až o třicet procent většího výkonu při akceleraci:

SteelRising - minuta nového sestřihu o alternativním průběhu pařížské revoluce roku 1789, na studio Spiders je spoleh a tyto bitky s mechanizovanou armádou vypadají čím dál lépe:

Session: Skate Sim - hra o jízdě na skateboardu inspirovaná jeho zlatým věkem z 90. let bude k mání na PlayStation 22. září (už je Early Access na PC a Xboxu):

Blood Bowl 3 - fantasy americký fotbal se vrací, bude existovat na PC (Epic a Steam), PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One a Switch.

Hell is Us - pouze vývojářský deníček o vytváření herního světa v této third-person akční adventuře (2023), kde charismaticky hovoří Jonathan Jacques-Belletête, kreativní šéf:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Blood Bowl 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Steelrising

PS5, Xbox Series X/S, PC

See 2 more

The Lord of the Rings: Gollum

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

WRC Generations

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments