If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Annihilation DLC pro Call of Duty: Black Ops

Potvrzeno datum i cena.

Update (16.6.): Už je to oficiální, balíček se bude jmenovat Annihilation a vyjde 28. června za cenu 1200MP. Kvůli dohodě o časové exkluzivitě se jako první samozřejmě objeví znovu na Xbox Live, vydání na PS3 ho čeká až později (např. druhé DLC Escalation z dubna vyšlo na PlayStation 3 teprve minulý týden).

Původní text: Jeden z inzertních letáčků v americké síti Gamestop prozradil třetí stažitelný přídavek pro Call of Duty: Black Ops.

Jmenovat by se měl Retaliation a půjde o balíček map, kde vás čekají čtyři multiplayerové lokace Hangar 18, Hazard, Silo, Drive-In plus jedna zombie mapa jednoduše nazvaná Zombie.

Novou mapu se zombíky naznačil už květnový patch, v jehož kódu fanoušci nalezli zmínku o zatím neznámé mapě MENU_ZOMBIE_TEMPLE.

K té sami vývojáři z Treyarchu s otazníkem připsali "Temple of Doom" neboli Chrám zkázy, což je třeba název jednoho z filmových dobrodružství Indiana Jonese.

Věrohodnosti plakátu napovídá i fakt, že poslední DLC s názvem Escalation bylo odhalené úplně stejným letákem. Na nový leták se můžete podívat zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Black Ops

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments