If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Třetí patch pro Numena

Tvůrce nezastavily ani svátky. A co DLC?

Podpora hry Numen: Contest of Heroes od českého studia Cinemax by se mohla psát do učebnic na akademiích pro vývojáře. Ani Vánoce a recenze s podprůměrným hodnocením je nezastavily od přípravy dalších patchů pro toto akční RPG ze starověkého Řecka.

Tím třetím za úvodní měsíc od vydání se stal update 1.13, který vyšel na Silvestra. Opravuje chybu, která při používání minulé verze mohla způsobit pád hry při pokusu nahrát hru uloženou v předchozích verzích. Byla přidána nápověda (tooltip) k abilitám a kouzlům umístěným ve spodní liště, a také možnost vypnutí nápovědy v Nastavení. V neposlední řadě došlo k opravě fungování Vzdušného víru II.

Odkud přesně se dá tento avizovaný patch stáhnout, však Cinemax nikde neuvádí. Link na download souboru na Numen.cz chybí a není ani v sekci technické podpory na produktové stránce.

Demo Numena je slíbeno na příští pondělí a tvůrci by podle rozhovoru pro Gaming Nexus strašně rádi připravili stáhnutelný přídavek.

"Máme opravdu zajímavé lokace, které se nedostaly do základní hry, takže materiál pro DLC rozhodně nechybí. Ale jeho realizace záleží na tom, jak dobře se bude Numen prodávat," konstatoval jeho designér Aleš Ulm.

Comments