If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tři edice Gran Turismo 5 i pro ČR

Ta luxusní má stát okolo 5200,- Kč.

Sony dnes oznámilo, že Gran Turismo 5 přijde na pulty obchodů celkem ve třech verzích.

Vyjma té klasické si budete moci objednat sběratelskou edici, která vedle umělecky ztvárněného obalu, dvou set stránkového motoristického magazínu Apex, nebo pěti sběratelských kartiček, obsáhne ještě patero vylepšených automobilů do hry a dynamický XMB motiv pro PlayStation 3.

Skuteční fajnšmekři ale možná sáhnou po tzv. Signature Edition. Její kovový obal bude vyroben v barvě vozu Mercedes-Benz SLS AMG Obsidian Black, který také v měřítku 1:43 naleznete jako modýlek uvnitř balení.

Dále vás čeká kožená peněženka a kovová klíčenka, knížka s fotkami automobilů/lokací ze hry, USB klíčenka, šest Stealth vozidel do hry včetně McLaren F1, XMB motiv a šance zúčastnit se soutěže o opravdový Mercedes-Benz SLS AMG. To platí i pro obyvatele ČR, bohužel už ale nikoliv pro Slovensko.

Sony dále slibuje, že kdo si jednu z těchto dvou edicí objedná dopředu, bude zapojen do soutěže o jeden z exkluzivních vozů do hry. V nabídce jsou Audi R10 TDI Stealth, Nissan GT-R GT500 Stealth, Honda NSX GT500 Stealth, Mazda 787B Stealth, McLaren F1 Stealth anebo Mercedes-Benz SLS AMG Stealth.

Co už česká tiskovka nezmiňuje, je odhad ceny. Signature Edition totiž bude v zahraničí stát v přepočtu 5200,-, obyčejná sběratelská verze pak okolo 2300,-.

Gran Turismo 5 vyjde 2. listopadu 2010.

Comments