If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tři nové barvy ovladače DualSense a jak to bude s kryty pro PS5 v ČR?

Dvojice oznámení Sony.

Sony se nedlouho před svátky vytasila s dvojicí důležitých oznámení k PlayStation 5.

"Hlášení základně...nové ovladače z kolekce Galaxy právě přístály! Mrkni na nové barvy bezdrátového ovladače DualSense - Nova Pink, Galactic Purple a Starlight Blue. Již brzy si je budeš moct předobjednat u našich autorizovaných prodejců," uvedla na Facebooku.

Kupříkladu obchod Xzone už má tyto tři nové PS5 ovladače v nabídce - stojí tam 1999 Kč, tedy o stovku více než původní barvy. Jako datum vydání se píše 14. leden 2022.

Druhou novinkou od Sony je dlouho vyhlížené představení oficiálních krytů k PlayStation 5, kterým říká anglicky jednoduše "covers". Dá tak zapomenout na rychle rozebrané neoficiální kryty Darkplates (za 50 dolarů), kvůli nimž válčila s jejich výrobcem z kanadské společnosti Dbrand.

Úvodní dva, Midnight Black a Cosmic Red, budou venku 21. ledna 2022, zatímco další tři - The Nova Pink, Starlight Blue a Galactic Purple - mají dorazit někdy v první polovině příštího roku.

Fajn je, že kryty mají docela nízkou cenu, a to 55 amerických dolarů. Na PS Blogu se doporučuje jejich pořízení z obchodu Direct.PlayStation.com.

Domácí Xzone však v komentářích na FB zklamalo následujícím vyjádřením: "Zatím to ale vypadá, že v nejbližší době nebudou v Česku dostupné." Na oficiálním Facebooku české PlayStation zatím není o krytech žádná zmínka.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments