If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

TV spot Resident Evil 7 děsí

+ odhad prodejů.

Byl jednou jeden vrzavý baráček, kde se děly sakra divné věci... Třicet vteřin stačilo Capcomu, aby v prvním TV spotu dokázal nalákat na hororový Resident Evil 7 (Alza.cz), jednu z největších premiér úvodního čtvrtletí 2017.

Pokud jste četli naše víkendové dojmy z rozehrání pěti hodin, asi vás nijak nepřekvapí, že výrobce odhaduje odbyt hry v den vydání na úctyhodné čtyři miliony kusů.

"Byli bychom spokojeni, když na toto číslo dosáhneme. Resident Evil 7 je zatím největší hrou, co vydáváme na současnou generaci. Ze všech teritorií světa dosud slýcháme nadšené ohlasy. A pokud se mrkneme na počet předobjednávek a trendy, jsme velmi sebevědomí, že cíl splníme," uvedl pro MCV evropský marketingový manažer Antoine Molant. Máme prý mít na mysli, že kampaň teprve začala (s oznámením sběratelky), v prosinci prý toho ke hře dostaneme ještě hodně dalšího.

Pro srovnání, Resident Evil 5 se dosud prodalo "jen" 7,1 milionu kusů a Resident Evil 6 ještě méně, 6,6 milionu, což bylo pod očekáváním vývojáře.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments