If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Ramba získali práva i na herního Terminátora

Podle prvních dvou dílů filmu.

Britští Reef Entertainment jsou při chuti. V době, kdy dokončují herní adaptaci Ramba (info) se jim podařilo dohodnout další obdobnou licenci.

Od Studiocanal získali exkluzivní práva na konzolové ztvárnění prvního dílu filmového Terminátora z roku 1984 a také dvojky s podtitulem Judgment Day z roku 1991, která smí být i pro PC.

"Jsme obrovskými fanoušky těchto mistrovských sci-fi děl a bereme to jako neuvěřitelnou příležitost i odpovědnost vytvořit hru, která dostojí úrovni filmů. Momentálně studujeme všechny podklady, které definovaly svět Terminátora, abychom mohli vyvinout vysokokvalitní a autentickou hru," uvedl mluvčí Reefu.

Není jasné, kdy budou hotovi ani cílové platformy, a hlavně zda projektu nějak přispěje svou novou účastí Arnold Schwarzenegger nebo zda se budou pouze recyklovat jeho staré hlášky z filmů.

Pamětníci doufající v něco, jako stvořila Bethesda v roce 1996 s na svou dobu revoluční FPS Terminator: SkyNET, by si neměli dělat přehnané naděje, protože všeobecně je známá orientace této firmy na masové publikum a příležitostné hráče, kvůli čemuž je Rambo hrou s předdefinovanou trasou pohybu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments