If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čtvrthoďka z akčního RPG The Surge

+ o výrobě vlastních zbraní.

Autoři Lords of the Fallen ze studia Deck 13 si zřejmě chtějí ušetřit čas s prezentacemi v Kolíně nad Rýnem, tak vypustili novou čtvrthodinovou ukázku z akčního sci-fi RPG The Surge rovnou na internet.

Správné vybalancování síly vašeho jádra vůči implantátům a upgradům exo-suit obleku vám dovolí specializovat se na rozličné bojové styly. Slibovány nám jsou prakticky nekonečné variace různých přídavků pro exo-suit s nalezenými zbraněmi v industriálním komplexu. Až se vaše základní síla navýší, budete moci zkusit přetaktovat výbavu, která předtím pro vás byla moc silná, a sami uvidíte, co se stane. Pokud však hodláte najít ty nejzajímavější doplňky k výrobě, musíte počítat s tím, že je nutno prošmejdit každou oblast pro skryté a tajné předměty.

Jakmile dojde k samotnému boji, The Surge vsadí na inovativní mechanismy, se kterými můžete mířit na jednotlivé končetiny, ustřelení přídavku exo-suitu či zbraně, které se chcete zmocnit. Po sesbírání technologických návodů a prospektů se vrátíte do operačního centra, kde budete mít klid na výrobu vlastní výzbroje ze všech nalezených věcí.

Měli byste mít na paměti, že většina průmyslových bossů, které ve hře potkáte, nebyla nikdy navržena k tomu, aby vás zabila. Čili většina věcí, které najdete, měla původně jiné uplatnění než boj. Každopádně vaše improvizace a technologie blízké budoucnosti umožní sestrojit takovou výbavu, která vám pak umožní ponořit se do komplexu ještě hlouběji.

Vydání je plánováno na příští rok pro PC, PS4 a X1 - více v oznámení z loňského GC a E3 traileru.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments