If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Alien Isolation už čtyři roky dělají sci-fi FPS

První střípky.

Dalo by se konstatovat, že Alien Isolation ve 2014 tak trochu předběhlo dobu. Tehdy se moc dobře neprodávalo, pro spoustu lidí se hrálo moc pomalu a neakčně, takže se s ním nepokračovalo. Avšak když se teď podíváte na kteroukoli konferenci nahrazující E3, vidíte tam nespočet nově ohlášených sci-fi hororů, což mluví jasnou řečí, že tento žánr i zasazení zažívá renesanci.

Se svou troškou do mlýna přispějí právě i tito autoři stealth variace na Vetřelce.

Odhalili to dva šéfové z Creative Assembly, ředitel studia Gareth Edmondson a kreativní mozek Alistair Hope, v posledním čísle britského časopisu Edge:

"Tým za Alien Isolation dělá už od roku 2018 na ještě nepojmenované sci-fi first-person střílečce".

Nová hra má klást důraz na drobné detaily a na autenticitu. Také chce správně porozumět zdrojovému materiálu. Tady nebylo dovysvětleno, jestli se mluví o sérii Alien, jak by se dalo předpokládat, ale spíš to bude něco úplně jiného:

"Bude to naše nová značka, nový svět, který vytváříme, takže si na tom dáváme extra záležet, aby to bylo uchopeno správně. Pokoušíme se porozumět autenticitě toho, jak vypadá modrý oceán a otevřené nebe, když máme před sebou nepopsaný list papíru," tajemně dodali.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments