If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Singularity dělají na vojenské FPS

Dělají na DLC, na Bondovi a na novince?

Vývojáři Raven, kteří nedávno vydali povedenou FPS Singularity, podle všeho dělají na "realistické vojenské střílečce z pohledu první osoby pro konzole".

Studio totiž hledá nové členy do týmu a tuto informaci inzerát prozradil. Hledají někoho, kdo dokáže vytvořit "ohromující vizuální efekty". Když takový člověk bude umět vytvořit i další efekty (pro sci-fi, fantasy atd.), zvládne dělat modely, textury a osvětlení nebo se vyzná ve filmové práci, bude to při pohovoru výhodou.

Dříve se mluvilo o tom, že Raven, kterého vlastní Activision, by měl pracovat na stahovatelných přídavcích ke Call of Duty: Black Ops. Láká tedy inzerát právě na tohle? Nejspíš ne, protože se v něm dále píše tahle důležitá věta: "Pojďte k nám pracovat na novém, dosud neoznámeném titulu."

Poté, co Raven vydal Singularity, docházelo v jeho týmu k vyhazovům. Původně se mělo za to, že snižování stavu týmu má právě co dělat s tím, že se nyní bude zaměřovat zejména na stahovatelné přídavky, takže už nepotřebují tolik pracovníků.

Tento týden se navíc objevila informace, že by Raven měl pracovat na další hře s Jamesem Bondem. Psali jsme o tom zde.

Comments