If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Singularity prý pracují na Bondovce

Vyjde hra společně s novým filmem?

Studio Raven Software začalo údajně pracovat na nové stealth hře s Jamesem Bondem v hlavní roli. Na hře se dělalo ještě před dokončením Singularity, ale projekt byl pak na šest měsíců uložen k ledu a nyní prý dostal od Activisionu zelenou, reportuje fanstránka MI6.

Primárním důvodem pro znovuoživení hry je lepší stav filmového studia MGM, které bylo ve velkých finančních problémech. Nyní se ale věci zlepšují a kola příprav pro nového filmového Bonda se začínají pomalu roztáčet. Je tedy možné, že Activision tak chce hru vydat společně s novým filmem a podpořit tím prodeje.

Raven Software po dokončení Singularity přešli na tvorbu map do mnohem lukrativnějšího Call of Duty. Zrušena byla totiž i jejich další hra, pokračování X-Men Origins: Wolverine a ještě další X-Men hra.

Activision má licenci na herní Bondovky až do roku 2014, což je dostatek času na více, než jednu hru. Naposled přišel Activision s James Bond 007: Blood Stone, který v obchodech propadl a společně s taktéž neúspěšnými závody Blur zapříčinil zřejmě konec studia Bizzare Creations.

Activision se k celé záležitosti podle ShackNews odmítl vyjádřit.

Comments