If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Two Worlds II prý není nedodělané

Proč někde vyjde dřív a jak to je s DLC?

Kolotoč kolem vydání a stavu Two World II nekončí. Dříve vydavatel oznámil, že hra vyjde v Evropě v nedokončené verzi letos, zatímco v Americe v plnohodnotné verzi na začátku příštího roku.

Nyní je situace podobná, ale vydavatel SouthPeak řekl, že verze hry pro Evropu projde těžkotonážní kontrolou kvality, aby vývojáři dosáhli „absolutně bezchybného" vydání.

Hra zřejmě nebyla odložena kvůli doladění, ale jednoduše kvůli přeplněnému vánočnímu trhu. Vývojáři z TopWare totiž řekli: „Abychom řekli pravdu, tak fanoušci mají jen omezený čas na hraní takto obsahově bohatých her. A byly zde obavy, že náš titul by mohl mezi tou vší fanfárou zapadnout."

Toto rozhodnutí padá podle šéfa TopWare, Jamese Seamana, na hlavu vydavateli SouthPeak, který tak odložil Two Worlds II na začátek roku 2011. Hra ale stále vyjde v „několika málo" evropských zemích 21. října. A to má být stejná hra, která vyjde příští rok v Americe.

Reality Pump, kteří se také podílí na vývoji, se v současné době prý už zaměřili pouze na práci na DLC obsahu a následně budou plnit také funkci podpory hry po vydání.

Spekuluje se, že SouthPeak potřebuje vydat Two Worlds alespoň někde co nejdřív, protože dluží německému vydavateli CDV peníze. Toto ovšem SouthPeak popírá a tvrdí: „Mohu absolutně kategoricky říct, že současná situace s Two Worlds II není napojena na předchozí obchodní problémy," řekl zástupce SouthPeaku. „Datum vydání Two Worlds II pro Anglii oficiálně oznámíme zanedlouho, abychom zamezili těmto spekulacím. Nyní jen prosíme fanoušky, aby zůstali trpěliví."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments