If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čtyřdenní hratelná verze Gran Turismo Sport 9. října

Dovolí zkusit prakticky vše.

Sony před okamžikem oznámila, že ve dnech 9. až 12. října proběhne něco mezi betatestem, zkušební verzí a demem Gran Turismo Sport (Alza.cz).

Pre-loadovat půjde předdplatitelům PS Plus od 7. října v 8 ráno pacifického času a oni také začnou hrát asi o půl den dříve než všichni ostatní.

Vaše kredity vydělané v tomto demu (až do milionu dolarů) a personalizovaná garáž bude přenositelná do plné verze (17. října), rozhodnete-li se po zahrání pro její koupi.

Na začátku této hratelné verze, která má být vhodná pro nováčky i veterány této dvacetileté závodní série a obsahuje i propracovaný match-making, si vyberete režim - Sport, Arcade či kampaň. Dokonce bude možné zkusit i další režimy, jako Photo či editor polepů, což dosud jinde nešlo.

Ve Sports módu půjde o zajetí co nejrychlejšího času v klání s 24 auty s řidiči podobných zkušeností jako vy. Z kampaně ochutnáte celou řadu výzev a misí ke splnění, přičemž cílem má být připravit vás na online závody.

A konečně v Arcade módu si zase vyberete z přednastavených nabídek okruhů s různým terénem a tříd vozidel. Například oválné závody na Northern Isle, zkouška vašich technických schopností na Dragon Trail nebo driftování v zatáčkách rally.

Jak vidíte, je to vlastně taková komplexní ukázka všeho ve hře, jen bude přístupná zdarma pro všechny po dobu čtyř dnů, aby pak neškodila prodejům plné verze, což je od Sony rozumný a dost vstřícný krok. Více zde.

Tagged With

Comments