If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tyrijské svátky v podání Guild Wars 2

Třetí velká událost s dárky padajícími z nebes.

Společnosti NCSoft a ArenaNet oznámily pořádání třetí velké události od vydání Guild Wars 2, tentokrát s názvem Wintersday. Navazují tak na víkend Lost Shores v pravidelném poskytování herního obsahu zdarma.

"Během této události se Tixx vydá na cestu do Lion's Arch, přičemž udělá zastávku v každém velkém městě, aby na Wintersday rozdal hračky všem rasám. Jenže Tixxův služební golem Toxx mu to překazí, protože pro Wintersday spřádá vlastní plány, takže hračky jsou nakonec vadné," popisuje zápletku výrobce hry.

Na každé zastávce budou mít hráči přístup k nové herní události s hračkami, kde budou moci získat novou hračku. Jakmile hračkář udělá své kolečko, jeho vzducholoď přistane v Lion's Arch, kde hráči budou moci získat další odměny a zúčastnit se jedinečných událostí, které povedou až ke sváteční hektické Hračkokalypse.

Časový plán Wintersday je následující: Dnes, 14. prosince vše začíná svátečně laděným Lion's Arch, četnými minihrami, dárky padajícími z nebes a dalšími aktivitami. Zítra, 15. prosince se v 19:00 našeho času hračkář Tixx poprvé objeví v The Grove a poté se na každý další den zastaví v jednom hlavním městě.

Ve čtvrtek 20. prosince v 19:00 se bude vzducholoď hračkáře Tixxe vznášet nad Lion's Arch a tam zůstane až do konce Wintersday. Až do čtvrtka 3. ledna večer, kdy herní událost skončí. Více informací na homepage.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles