If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už finální trailer zombíků do Call of Duty WW2

Proč to bude letos jiné?

Vzhledem k úniku před týdnem to už není takové terno, jaké by správně mělo. Ve finální a už oficiální verzi traileru je jen pár nových záběrů, přesto se na něj jistě rádi znovu kouknete.

Režim Nazi Zombies bude součástí Call of Duty WW2 od 3. listopadu pro PC, PS4 a X1 - Alza.cz.

"S tímto módem se snažíme vytvořit strašidelný svět s děsivými postavami a událostmí, které vás donutí nadskočit a bát se, co máte za zády. Náš tým během vývoje zakomponoval neuvěřitelné množství bájí a tradic. I proto půjde o hororový zážitek (strach z neznáma), jaký tu ještě předtím nebyl, protože zavítáte na velmi temná místa plná krutosti," uvedli tvůrci ze Sledgehammer Games.

Zápletka však zůstává klasická: Malý mezinárodní tým postav je nejprve vyslán do pátrání po ukradeném umění, ale pak toho najde mnohem více. Rozplétá jednotlivé vrstvy zlomyslného záměru nacistů, kteří chtějí podtrhnout svou dominanci nepředstavitelně okultními jednotkami z armády nemrtvých.

Součástí budou známá jména či tváře, včetně: David Tennant, Elodie Yung, Katheryn Winnick, Udo Kier a Ving Rhames. Příběh má být založen právě na těchto postavách, jelikož jak vývojáří říkají, jsou geekové. A proč vlastně armáda nemrtvých vznikla, to vám má sdělit údajně nejhůře objevitelný easter egg, co si dokáže vybavit.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles