If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už jen pár dnů lze využít vánoční slevy PlayStation her

Nedávné dvě Directors Cut edice a jiné exkluzivity.

Už jen pouze pár dnů, do 24. prosince 2021 nebo do vyprodání zásob, platí akce s vánočními PlayStation slevami na vybrané herní tituly.

Kompletní nabídka zahrnuje více než šedesát her, od těch nejnovějších po legendární herní klasiky a VR tituly. Ceny uvedené níže jsou nicméně doporučené maloobchodní a mohou se lišit u jednotlivých prodejců.

Skvělým dárkem tak mohou být kritiky chválené tituly pro PS5 konzoli jako je například Ratchet & Clank: Rift Apart za 1 199 Kč, Marvel's Spider-Man Miles Morales (PS5) za 999 Kč nebo Demon's Souls, také s cenovkou 999 Kč. Fanoušky Death Stranding potěší Director's Cut verze této hry pro PS5 za 999 Kč. Milovníky japonské kultury a samurajského období potěší Ghost of Tsushima Director's Cut pro konzole PS5 i PS4 za 1 199 Kč.

Pokud hledáte tipy na dárky pro majitele PS4 konzole, radost jim uděláte například zábavnou 3D plošinovkou Sackboy: A Big Adventure za zvýhodněných 899 Kč, nejúspěšnější hrou roku 2020 v podobě The Last Of Us Part II v ceně 499 Kč nebo dalším postapokalyptickým dobrodružstvím Days Gone za 399 Kč.

Naladit se na nadcházející pokračování oblíbených sérií, případně dohnat herní resty, mohou fanoušci s nabídkou z kolekce PlayStation HITS, ve které se nachází například God of War, Gran Turismo Sport či Horizon Zero Dawn. Tyto a další herní tituly z nabídky Playstation HITS jsou ve vánoční nabídce za 249 Kč.

Hledáte zábavu pro silvestrovské oslavy s přáteli? Pořiďte si některou z herních pecek pro více hráčů v podobě Playlink titulů. Ke hraní nepotřebujete další ovladače, stačí na své mobilní telefony nainstalovat příslušnou aplikaci. Zpestřete si tak čekání na nový rok třeba zábavnými kvízy Knowledge is Power, skákáním v Chimparty nebo detektivkou Hidden Agenda. Všechny Playlink párty hry jsou aktuálně dostupné za jednotnou cenu 199 Kč.

V případě, že se chystáte své blízké potěšit pod stromečkem headsetem PlayStation VR, nezapomeňte jim k němu dokoupit také některou z VR her z akční nabídky. Například Iron Man VR za 599 Kč, Until Dawn: Rush of Blood za 199 Kč nebo Blood & Truth v ceně 399 Kč. Více zde.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments