If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

U nás bude Far Cry 3: Blood Dragon i jako krabicovka

Playman za jednohubku chce 399 Kč, ale výjimečně ji nepřeloží.

Vlastní zpráva - Královohradecký distributor Playman dnes dopoledne ohlásil, že nadcházející odbočku série Far Cry 3: Blood Dragon u nás uvede i v krabicové verzi. To je docela překvapení, protože v zahraničí se jedná pouze o digitálně distribuovaný titul, nicméně může to souviset i s tím, že tato hra u vás vyhrála jako nejlepší z roku 2011. Občas se něco podobného stalo i v minulosti, např. u From Dust.

Krabicovka bude v ČR/SK stát 399 Kč, zatímco na digitální distribuci Playmana je o pár desítek korun levnější (v podstatě ekvivalent 15 eur na Steamu). To je docela přijatelná cena, ačkoli hráči uniklé verze z hacknutého uPlay mluví o tom, že údajně jde dohrát za hodinu (úzce souvisí s otevřeným venkovním světem, co jde rychle proběhnout, oficiálně komunikovanou délkou je osm hodin).

Prý se v našich obchodech objeví už toho 3. května, souběžně s uvedením digitálně. Bohužel půjde jen o anglickou PC verzi, nikoli počeštěnou, jak je jindy u všech větších titulů UbiSoftu pravidlem. Důvodem má být podle zjištění Eurogameru to, že UbiSoft překlady této hry nerealizuje ani na většině jiných (západních) trzích, kde jindy vždy bývají, zjevně pro něj jde pouze o okrajovou záležitost, na kterou se nevyplatí mrhat silami okolo lokalizací.

Níže citujeme oficiální popisek Far Cry 3: Blood Dragon přímo od distributora (více o něm ve včerejším článku s trailerem atd.).

Comments