If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už oficiálně i s filmečkem Assassins Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok

Velikosti odpovídá vyšší cena + menší DLC o propojení s Odyssey.

Po víkendovém úniku z Číny to už nebylo žádné překvapení, takže se zaměřme jen na to, co se dříve nevědělo.

Předně to je hezký renderovaný filmeček v délce tří minut:

35 hodin dlouhé zábavě v DLC Assassins Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok bude také odpovídat vyšší než běžná cena, kterou UbiSoft stanovil na 40 dolarů, což je dvakrát více, než kolik běžně účtuje za menší přídavky.

10. března vycházející rozšíření bude k mání vedle konzolí a PC i na Amazon Luna, Google Stadia a na předplacené službě Ubisoft Plus. Jak se vědělo, toto DLC ovšem už nebude pro majitele Season Pass, kde byly slíbeny jen dva datadisky, což už vyšly, tzn. Wrath of the Druids a The Siege of Paris.

Doporučeným levelem pro hraní je 340, jinak podmínkou pro zahájení Ragnaroku bude čtvrtá úroveň osady a odemčení Valka's hutu.

Přesně jak pravil únik, předcházet tomu bude už dnes vycházející menší DLC Crossover Stories, kde účinkuje Kassandra, hlavní protagonistka z minulého dílu Assasssins Creed Odyssey z 2018.

Toto propojení přinese něco nového zdarma jak hráčům Valhalla, tak Odyssey, kde to bude nový příběh "Those Who Are Treasured", kde se postava přenese na řecký ostrov Korfu, kde se bude řešit, co si počít s nově získanou nesmrtelností.

Ve Valhalla zase zavede Eivor v misi "A Fated Encounter" na ostrov Isle of Skye do Skotska, kde zkříží meče s Kassandrou.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments