If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už oficiálně Team Sonic Racing, nakonec pro všechny platformy

Detaily z tiskovky + trailer.

Tak dlouho Sega zapírala, že - navzdory všem nálezům a důkazům - prý nechystá nástupce Sonic and All-Stars Racing Transformed, až nakonec musela s pravdou ven. Předběhl ji tedy dnes ráno obchod Walmart s uniklými obrázky, ale až teď v podvečer dorazila oficiální oznamovací tiskovka.

Předně, hra Team Sonic Racing nebude pouze pro Switch, nýbrž i pro PlayStation 4, Xbox One (vše krabicově) a také pro PC (jen na Steamu). Vyjde v zimě příštího roku, čili někdy začátek 2019.

O vývoj se starají opět ve zkušeném studiu Sumo Digital, kteří stáli i za předešlými závody s těmito postavičkami (recenze z 2012).

Debutový trailer, níže oficiální popisek, více se máme dozvědět na E3.

Přátelé Sonica, nažhavte své motory! Team Sonic Racing představuje zcela novou závodní zkušenost kombinující nejlepší prvky arkádového a akčního kompetitivního závodního stylu s unikátními možnostmi přizpůsobení vozidel. Hráči Team Sonic Racing se mohou těšit na několik herních módů umožnujících kooperativní i kompetitivní hraní a na mnoho postav známých z univerza Sonic.

Hra Team Sonic Racing nabídne zábavnou akční hratelnost, živoucí závodní okruhy, 15 ikonických herních postav, jako je Sonic, Tails, Speed nebo Power, online multiplayer a lokální kooperaci (offline), několik herních módů a mnoho dalšího!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments