If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už se prodává xboxový ovladač, který v manuálu zmiňuje konzoli Xbox Series S

Aniž by byla zatím ohlášena + reakce Microsoftu.

Dnes se řeší relativní drobnost, proč už pořady Microsoftu nenesou název (obrandování) Xbox 20/20, jak bylo slíbeno v květnu. Tehdy bylo proklamováno, že každý měsíc nám pravidelně naservírují něco nového, ale nestalo se tak a dokonce kvůli tomu upravil starý blogový příspěvek, aby se to tam už nevyskytovalo. Nový plán je takový, že k odhalením bude docházet různými cestami, nejen nutně pořady, či přes Xbox Wire a partnerství s ostatními.

Děje se však něco mnohem většího, co si firma z Redmondu nedá úplně za rámeček, protože to působí jako chyba marketingu či je právě na vině změna jízdního řádu s oznamováním všeho souvisejícího.

Začal se totiž standardně prodávat nový xboxový nextgen ovladač, v jehož manuálu se otevřeně mluví o kompatibilitě s modelem Xbox Series S. Přitom tahle konzole, dosud přezdívaná jako Lockhart, ještě nebyla oficiálně oznámena.

Poukázal na to Zak S na Twiteru a pravost všeho byla posléze ověřena na The Verge, nehledě na hlášení od jiných lidí, že ovladač už zahlédli v běžném prodeji.

Microsoft ani dosud oficiálně nepotvrdil, že vznikne bílá verze tohoto ovladače k Xbox Series X, pouze ta původní černá.

Aneb zdá se, že někdo neměl sladěné noty, nebo že jsme už touto dobou měli o slabší konzoli Xbox Series S správně vědět. Má se za to, že by to mělo být napraveno někdy ve zbytku srpna.

Oficiální reakce? "Máme toho ještě spoustu vzrušujícího před sebou, co letos přineseme k Xboxu, ale k této konkrétní věci zatím nemáme co oznámit."

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments