If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už zítra vypukne beta Red Dead Online

Jen pro někoho, ostatní později.

Jak tu bylo naznačeno už dopoledne, konečně se daly do pohybu záležitosti týkající se multiplayerové části Red Dead Redemption 2 (Alza.cz).

Rockstar před okamžikem oznámil, že beta Red Dead Online odstartuje už zítra, tedy v úterý 27. listopadu. Je tedy příjemné vidět, že studio dostálo svému slibu a stihlo ten avizovaný listopad.

Aby se předešlo přetížení a totálnímu kolapsu, vše proběhne v několika vlnách. Nejprve dostanou zítra pozvánku ti, kteří vlastní Ultimate Edition RDR2.

Kdo si základní hru koupil hned na začátku a spustil ji někdy v úvodních třech dnech od vydání, tedy koncem října, ten by měl obdržet pozvánku během středy až čtvrtka.

A konečně všichni ostatní by měli získat přístup do bety Red Dead Online během pátku. Pro jistotu připomínáme dřívější varování výrobce, že zpočátku, tedy v úvodních týdnech či měsících, to nemusí být příliš hladký zážitek, vzhledem k předpokládaným chybám a nedostatkům, takže je s tím potřeba počítat a obrnit se trpělivostí.

Multiplayer bude podporovat hru až 32 lidí naráz. Můžete vytvořit oddíl se sedmi jinými živými hráči a to nejen pro specifické režimy, ale také pro dovádění v divočině, jako je rybaření, lov či kempování, vyšlápnutí si na nepřátelské gangy a jejich skrýše, hraní co-op misí a interakce s NPC žijícími v herním světě. Také si to můžete rozdat s jinými skupinkami hráčů, včetně jakýchsi předpřipravených bitev, nemluvě o výzvách otevřeného světa. Více informací bychom se měli dozvědět už zítra.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments