If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ubisoft chystá 10 her pro Project Natal

O poznání méně pro pohybový Sony ovladač.

Až se nové pohybové technologie od Sony a Microsoftu pro konzole PS3 a X360 objeví na trhu, bude Ubisoft s to nabídnout solidní várku kompatibilních titulů. Šéf Ubisoftu - Yves Guillemot, totiž aktuálně odhalil veřejnosti, že pro Project Natal mají ve firmě ve vývoji už deset her.

Připravovaná herní nadílka pro X360 se přitom dostane na trh postupně, do šesti měsíců od vydání Projectu Natal, čímž mu Ubisoft zajistí kontinuální podporu. Pro PS3 a jimi designovaný pohybový ovladač se dosud plánuje 4-5 her, nicméně Guillemot podotýká, že uvedené se může během příštích 12 měsíců dramaticky změnit.

Zajímavostí je fakt, že 70% připravovaných her jsou zcela nová IP (nové herní značky), přičemž většina je charakterizována co casual tituly! Konečně Ubisoft má s tímhle trhem bohaté zkušenosti díky jeho velké angažovanosti na platformě Wii.

Naštěstí pro hardcore hráče Ubisoft deklaruje, že vyvíjejí také další hry, které sice budou pohybové technologie využívat, ale pouze jako jakýsi doplněk a případné oživení hratelnosti. Nyní je tedy řeč o standardních projektech, mezi kterými by eventuálně mohl být i nově oznámený Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles