If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Assassin's Creed pro Wii U

Jak bude využívat ovladač?

Marc Perenteau z UbiSoftu lehce naznačil několik prvků z čerstvě oznámeného Assassin's Creed pro Wii U. Na obrazovce ovladače by mohla být persistentní mapa, interaktivní databáze, výběr zbraní, hádanky nebo Eagle Vision - možností využití obrazovky je prý nespočet.

Jaký Assassin's Creed to ale na Wii U vůbec vyjde? Bude to Brotherhood, Revelations, nebo neoznámená a možná připravovaná trojka? To novináři z Parenteaua nedostali. Řekl jenom, že to bude "ten nejlepší Assassin's Creed, který budeme moci vytvořit," což má stejnou informační hodnotu, jako kdyby na otázku vůbec neodpověděl.

Parenteau si na sezení s Nintendem a novináři také pochvaloval Wii U a především fakt, jak jednoduché je pro novou konzoli od Nintenda vytvářet a portovat hry. "Vícejádrová architektura konzole je pro náš vlastní engine přirozeným domovem," řekl a kladně se zmínil i o "obrovském množství paměti," díky kterému je pro Wii U vývoj jednodušší.

Ubisoft tak bude díky tomu moci vytvořit všechny své podklady pro hry jen jednou a velmi jednoduše je portovat na Wii U.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments