If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft otočil, požadavky Watch Dogs z jeho stránky prý neplatí

Mají být nakonec mnohem nižší.

Jak nejsnadnějši vybruslit z nepříznivé šlamastiky, kdy si vás diskutéři i novináři po celém světě dávají jako malinu k obědu za něco, s čímž jste si troufli vylézt a vyvolali za to silnou kritiku? Není nic jednoduššího než označit vše za neoficiální záležitost. A doufat, že nikdo se nezamyslí nad podivností, že zdrojem těchto podrobných specifikací nebylo nic menšího než oficiální web výrobce.

UbiSoft takto klidní vášně, které rozpoutaly včerejší velmi vysoké HW nároky na PC verzi Watch Dogs. Přestože byly napsané na veřejně dostupné stránce na digitálním obchodu UbiSoftu, stejně jako ty pro AC4, odkud později zmizely, nejsou prý vůbec správné.

"Tohle není oficiální konfigurace. Skutečné HW nároky publikujeme brzy a budou nižší než tyto uváděné," hasil požár přes Twitter technický ředitel Sebastien Viard z UbiSoftu.

Hráči se pozastavovali nejvíce nad vyžadováním 64-bitového operačního systému, který přitom v současnosti vlastní jen čtvrtina uživatelů Steamu. Jestli tedy Watch Dogs pojedou i na 32bitech, zatím nevíme, tvůrce pouze dodal, že ty věrohodně tvářící se údaje na online-shopu včera pravděpodobně byly jen něčí chybou.

Zářijové video

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles