If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft přiznal, že Rainbow Six Patriots musejí být předěláni

Kdo rozhodl, že hra nefungovala?

Po sérii klasického mlžení, jako že hra ještě není připravena na oznámení apod., musel UbiSoft přiznat barvu. Stalo se tak dva roky po prvotním oznámení koncem 2011.

"Rainbow Six: Patriots muselo být předěláno. Jedná se o typický příklad, kdy něco zkoušíte, ono to nefunguje, takže to zkusíte znovu jinak. Pokud ani to nepomůže, tuto hru od nás neuvidíte," řekl prezident severoamerické pobočky Laurent Detoc pro IGN.

Podle něj byla původní vize tvůrců dobrá, ale postupem času vyšlo najevo, že v praxi nebyla tím pravým ořechovým. Vývoj proto restartovali, což se mimojiné projeví i novým cílením na PlayStation 4 a Xbox One, z jejichž výkonu a funkcí bude těžit. Čili to vyřčené v našem preview už dnes nemusí platit.

V této souvislosti jsme se dozvěděli perličku, že UbiSoft si drží interní, prý tým najatých redaktorů, kteří mají značný vliv na to, co se ve firmě realizuje a co ne. Když tito lidé řeknou, že něco není dostatečně kvalitní, má to prostě smůlu. Většinou prý tvůrci kritizovaného titulu přiznají, že o potížích vědí a chtějí pokračovat dál stejným směrem, ale tady jim museli vystavit stopku.

Vzhledem k zasazení Rainbow Six: Patriots do New Yorku, což koliduje s prostředím i týmovým duchem asi upřednostněného Tom Clancy's The Division, jsme zvědavi, jak se s tím UbiSoft vypořádá.

Odhalovací trailer z roku 2011
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments