If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft ruší hry kvůli změnám na trhu

Ghost Recon až 2012, více mainstreamu.

Zatímco většina médií postavila zprávy na odkladu Ghost Recon: Future Soldier do období leden-březen 2012, což není žádné překvapení (je to oficiálně zdůvodněno přecpanými Vánocemi), na fiskální konferenci UbiSoftu zazněly jiné, podle našeho názoru mnohem zajímavější novinky.

Předně, UbiSoft se rozhodl zrušit řadu ještě neoznámených projektů v reakci na "zásadní změny na trhu". To samé mimochodem včera oznámili i Square Enix (bývalý Eidos). Co si pod tím představit? "Rozšíříme své portfolio her pro příležitostné hráče, jako např. přinesení populární série Just Dance na Kinect a Move." Jak později upřesnil na dotaz Eurogameru, rušení se nijak nedotklo I Am Alive ani Beyond Good & Evil 2.

Francouzský vydavatel také připravuje nový free-to-play online titul založený na značce Imagine, která je určena pro dívky ve věku 6-14 let. Hardcore hráče šéf firmy Yves Guillemot uklidnil příslibem "ambiciozního PC projektu" vycházejícího z nějaké jejich staré známé série, který prý ukáže, jak umí využít nové obchodní modely.

A na co bude UbiSoft sázet na podzim? Vedle Assassins Creed Revelations to bude nový díl ztřeštěných králíků Raving Rabbids, nový díl Raymana nebo herní adaptace filmu Tin-Tin.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments