If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ubisoft se omlouvá za potíže se Settlers 7

O svátcích se mnozí nedostali na servery.

Jak jsme včera psali, v Austrálii si nemohou zahrát legálně zakoupené The Settlers 7 kvůli DRM ochraně, která nedokáže autentizovat australské sériové klíče na jejich serverech. Nejsou to ale jediné problémy, které měl Ubisoft se svou DRM ochranou. Přes velikonoční svátky servery často vypadávaly, takže spoustu problémů měli hráči Assassin's Creed 2 a Silent Hunter 5 po celém světě. Ubisoft se proto oficiálně omluvil.

"Omlouváme se za výpadky serverů během velikonočních svátků," stojí v jejich prohlášení. "Naší inovaci a kreativitu musíme chránit před softwarovým pirátstvím. Softwarové pirátství je zločin, který bohužel ovlivňuje i normální hráče. Proto musíme hledat různé způsoby, jak proti pirátům bojovat. Doufáme tedy, že finanční ztráty od naštvaných loajálních hráčů nebudou příliš velké, abychom mohli vydávat vysoce kvalitní tituly."

Ubisoft tedy víceméně říká, že očekává, že jejich DRM ochrana spoustu hráčů naštve a že ztratí pár zákazníků, ale asi pořád lepší, než aby se jejich hry ve velkém pirátily.

Comments