If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Udržitelnější farmaření v přídavku financovaném Evropskou unií

DLC Precision Farming je venku.

Studiu Giants Software se podařilo trochu podojit Evropskou unii, která mu přispěla na vývoj nového přídavku pro hru Farming Simulator 22 - recenze.

Toto DLC už je nyní zdarma ke stažení, takže ho může zkusit každý ze tří milionů majitelů základní hry (vydané loni v listopadu).

Uvádí se, že v něm za sebou zanecháte nižší stopu na životní krajině. Vše má být založeno na skutečných chytrých technologiích farmářů.

Jedná se konkrétně o nové typy půdy, její vzorkování, ekonomické analýzy výnosnosti a skóre s výsledným ekologickým dopadem vašeho hospodaření.

"Protože je hra nejvíce propracovaným simulátorem zemědělství, jsme pyšní, že můžeme být aktivní součástí tohoto projektu, aby se efektivně propagovalo udržitelné farmaření, ale také to přináší větší hloubku hratelnosti pro zapálenou fanouškovskou základnu," praví tiskovka.

Partnery DLC jsou The University of Hohenheim (Německo), University of Reading (Velká Británie), Grupo AN (největší cereální korporace ve Španělsku) a Institute of Animal Reproduction and Food Research z polské Academy of Sciences.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments