If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uncharted 4 multiplayer s mikrotransakcemi a v budoucnu i vozidly

Nebude mít bohužel dedikované servery.

Naughty Dog prozradili, že multiplayer Uncharted 4 bude od svého počátku podporovat mikrotransakce. Prozradil to hlavní designér multiplayeru Robert Cogburn.

"Mikrotransakce budou hned od počátku, ale nebudeme poskytovat žádné herní předměty důležité pro hratelnost," prozradil Gamespotu. Zbraně, předměty a upgrady bude možné kupovat pouze pomocí měny, kterou lze vydělat hraním.

Tým pracuje na celkem osmi multiplayerových mapách, z nichž žádné nebudou remaky z předchozích dílů série. Není ale jasné, zda bude všech osm k dispozici hned po uvedení hry, nebo budou postupně přibývat.

Minimálně vozidla přibudou do multiplayeru až později. "Při vydání žádná vozidla v multiplayeru nebudou, ale jde o věc, kterou plánujeme do budoucna," prozradil Robert Cogburn.

Zajímavou informací také je, že multiplayer nebude používat žádné dedikované servery. Bude fungovat klasickým hostováním. "Půjde o klasický peer-to-peer multiplayer." Hrát bude možné v pět versus pět, takže najednou si zahraje celkem deset lidí.

Uncharted 4: A Thief's End vychází 18. března a hru si můžete předobjednat na Alza.cz.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments