If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uncharted pro PC už má svou stránku na Steamu

Potvrzena čeština a že bude jen singl.

Sony nahodila produktovou stránku Uncharted: Legacy of Thieves Collection na Steam, zatím pouze s neurčitým datem 2022.

Každopádně i to je další signál, že vydání konverzí pro PC a PS5 se pomalu blíží - po nedávném proklepnutí kompilace v ratingových organizacích.

Dobré je, že je tam oficiálně potvrzena čeština v obou hrách. Naopak přiložené obrázky z PS5 verze odpovídají těm ze zářijového oznámení a žádný nový nepřibyl.

Z doprovodného popisku i tagu "hra pro jednoho hráče" je jinak jisté, že jak v Uncharted 4, tak v Uncharted: Lost Legacy bude přítomen pouze singleplayer, což bylo poprvé vypátráno koncem listopadu.

Citujeme:

"Jste připraveni hledat své štěstí?

Vydejte se hledat své štěstí a zanechte svou stopu na mapě v UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Objevte napínavé filmové vyprávění se spoustou akčních scén ve hrách UNCHARTED, které jsou plné důvtipu, lstivosti a nadsázky oblíbených zlodějů: Nathana Drakea a Chloe Frazerové.

Herní titul, který přináší oceňovaný vývojářský tým Naughty Dog, UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection obsahuje dvě oblíbená dobrodružství pro jednoho hráče z her UNCHARTED 4: A Thief's End a UNCHARTED: The Lost Legacy. Každý příběh je plný legrace, napětí, strhujících soubojů i pocitů úžasu - hry byly navíc přepracovány tak, aby vás ještě více pohltily.

UNCHARTED 4: A Thief's End

Vítěz více než 150 oceněních Hra roku.

Několik let po svém posledním dobrodružství je vysloužilý lovec pokladů Nathan Drake nucen vrátit se do světa zlodějů. Osud znovu zaklepe na jeho dveře, a když se objeví Nathanův domněle mrtvý bratr Sam a požádá jej o pomoc při záchraně svého života, nedokáže Nathan nabídce takového dobrodružství odolat. Nathan Drakovo největší dobrodružství prověří hranice jeho fyzických možností, jeho odhodlání a nakonec i to, co je schopen obětovat, aby zachránil své milované.

V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalia... při pátrání po Averyho pokladu prozkoumají džunglí zarostlé ostrovy, vzdálená města i zasněžené vrcholky hor.

● Celosvětové dobrodružství s nejrozlehlejším a nejdetailnějším prostředím ze série UNCHARTED

● Osobnější příběh Nathana Drakea, který ještě více zvyšuje úroveň oceňovaného vyprávění studia Naughty Dog.

● Plynulý boj a pohyb s využitím háku přinášejí ještě dynamičtější a napínavější akční scény.

UNCHARTED: The Lost Legacy

Ve snaze získat a ochránit starobylý artefakt před bezcitným válečným štváčem bude Chloe Frazerová muset vyhledat pomoc proslulé žoldačky Nadine Rossové a vydat se s ní do indického Západního Ghátu, kde se nachází zlatý kel Ganéši. Ve svém dosud největším dobrodružství bude Chloe muset konfrontovat svou minulost a rozhodnout se, co pro svůj vlastní odkaz obětuje.

● Zcela nové kulisy jihozápadního pobřeží indického poloostrova přinášejí exotický mix městského prostředí, džungle a starobylých ruin.

● Napínavý, akcí nabitý příběh, jaký fanoušci Naughty Dog a série UNCHARTED milují.

● Oceňovaná hratelnost série UNCHARTED s aktualizovanými systémy a vylepšeními, včetně filmově ztvárněného boje, průzkumu a pohybu v úchvatných prostředích, náročných rébusů a dalších prvků."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments