If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikl plán ohlášených her na E3?

Mass Effect 3 PS3, Killzone 3, Bad Company 3.

Na Twitteru začal včera kolovat dokument, který vypadá jako seznam her, které by měly být oznámeny na nadcházejícím E3. Sice to klidně může být falešný dokument, ale vypadá poměrně reálně a dokonce předvídal věci, které se dějí až dnes.

Například v seznamu je v kapitole Sony, hra God of War 3: Afterfall a až dnes Sony aktualizovala tajemnou stránku Spartan's Stand Tall, kde ubíhá čas a bude nejspíš něco anoncovat (pravděpodobně větší DLC).

A jsou tam také hry, které se skutečně na E3 očekávají. Zejména pak Killzone 3, Little Big Planet 2, Dead Space 2 a Guitar Hero 6.

Hodně se spekuluje také o hrách Resistance 3 (o něm se mluví už od minulého roku), InFamous 2 (první hra se prodávala velice dobře, takže se nelze příliš divit), nebo Twisted Metal: Harbour City (na ní by mohl pracovat David Jaffe, tvůrce God of War).

Velkou možností, že se na E3 objeví, jsou také hry Call of Duty: MMO (na ní možná dělá Sledgehammer), Mass Effect 3, nebo MotorStorm 3.

S otazníkem zůstává Bad Company 3 (dvojka měla velký úspěch, ale není příliš brzy na ohlášení trojky?) a Road Rash HD (EA sice na této hře krátce pracovalo, ale pak oznámilo, že je projekt u ledu).

Co by bylo velkým překvapením na E3, je jistě ohlášení Fahrenheit 2 (na druhou stranu, hře Heavy Rain se dařilo dobře), nebo Omikuden (o té se zatím vůbec nic neobjevilo).

Comments